info
عکس مطب دکتر زالی-اطفال-ختنه
category

مطب دکتر زالی-اطفال-ختنه محله خاک سفید - گلشن، تهران

درباره‌ی مطب دکتر زالی-اطفال-ختنه

مطب دکتر زالی-اطفال-ختنه (مطب پزشک) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان زهدی واقع شده است. این مطب یکی از سه مطب پزشک در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شاسی کشی آراسته و همچنین میدان رهبر، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، مدرسه دولتی منصور نفر، مسجد باب الحوائج (ع) و فلافل دادلی قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر زالی-اطفال-ختنه واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر افشین زالی
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، کرمی
 • دکتر باطبی-پوست مو
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین درخشان و مدرسه
 • مطب دکتر سهیل شعبانلوئی
  (4.1)
  زین الدین، طالقانی، بین برغمدی و شفاعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسر پادشاه (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر زالی-اطفال-ختنه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر زالی-اطفال-ختنه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر زالی-اطفال-ختنه ندارد.
  neshan logo