عکس میوه تره بار تیرانداز مشاهده در نقشه نشان
category

میوه تره بار تیرانداز (محله تهرانپارس غربی، تهران)

بازار میوه و تره‌بار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، آهنی امینه 119

موقعیت میوه تره بار تیرانداز در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


میوه تره بار تیرانداز (بازار میوه و تره‌بار) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان آهنی امینه 119 واقع شده است. این بازار یکی از سه بازار روز و میوه تره‌بار در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین شیرینی سالوت، کلینیک دامپزشکی جم، رستوران سنتی عمارت، ساندویچ پارس و تالار قصر سوگند قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، آهنی امینه 119


سایر میادین میوه و تره‌بار که در محدوده میوه تره بار تیرانداز واقع شده‌اند:

 • بازار میوه و تره بار پروین
  (4.1)
  دماوند، پروین
 • بازار روز رضا
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • خوشوقت
  بلوار خوشوقت، بین یزدان دوست و قهاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میوه تره بار تیرانداز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تره بار روز

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میوه تره بار تیرانداز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میوه تره بار تیرانداز تهران ندارد.
  neshan logo