info
عکس خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس
category

خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس محله آل احمد، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس

خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس (خوابگاه و پانسیون) در محله آل احمد تهران و خیابان گردآفرید واقع شده است. این خوابگاه یکی از شش خوابگاه و پانسیون در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز قلب تهران و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین رستوران خانه کوچک، نانوایی بربری سیندخت، شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا، شرکت تامین برق و آب ایران (تابیران) و سوپر مارکت شیراز دریانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این خوابگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس واقع شده‌اند:

 • خوابگاه شهید صباغ
  کارگر شمالی، مظفری خواه، بین صالحی و اردهال
 • خوابگاه پسرانه دانشگاه صدا و سیما
  دکتر فاطمی، کارگر شمالی
 • خوابگاه شهید آوینی
  کارگر شمالی، بین دکتر فاطمی و خسرو
 • خوابگاه فاطمیه
 • خوابگاه زینبیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس ندارد.
  neshan logo