عکس خیابان گردآفرید تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران کارگر شمالی، گردآفرید
category

خیابان گردآفرید تهران

خیابانی در تهران

خیابان گردآفرید در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های فاطمی و آل احمد عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های غلامحسین امیرخانی، کوکب و بزرگراه جلال آل احمد قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان گردآفرید می‌توان به پارک علم و فناوری مدرس، ساختمان گردآفرید، شرکت تامین برق و آب ایران (تابیران) و کانون اسلامی انصار اشاره کرد. در اطراف خیابان گردآفرید 14 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان گردآفرید تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان گردآفرید نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان گردآفرید را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان گردآفرید تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...