info
عکس داروخانه امیر اباد
category

داروخانه امیر اباد محله آل احمد، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه امیر اباد

داروخانه امیر اباد (داروخانه) در محله آل احمد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، مرکز قلب تهران، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین مسجد امیر، پمپ بنزین شماره ۲۴۰، آزمایشگاه تشخیص پزشکی بهار، رستوران سیمرغ و جواهری غدیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه امیر اباد تهران

داروخانه امیر اباد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آل احمد پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بین اشراقی و مریخ قرار دارد.

داروخانه امیر اباد تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله آل احمد است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش قرار دارند. داروخانه دکتر ابراهیم زاده، داروخانه همتی و داروخانه فرهمند داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه امیر اباد تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه امیر اباد تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو کارگر پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه امیر اباد تهران را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه امیر اباد واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر ابراهیم زاده
  بلوار کشاورز، بین گلریز و جمالزاده
 • داروخانه همتی
  بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده
 • داروخانه فرهمند
  بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده
 • داروخانه دکتر مجاب
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین بعثت و دکتر قریب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amir (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه امیر اباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه امیر اباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه امیر اباد ندارد.
  neshan logo