عکس شهرک لاله مشاهده در نقشه نشان
category

شهرک لاله (محله باغ فیض، تهران)

شهرک مسکونی
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، ذوالفقاری، هجرت، پیامبر مرکزی

موقعیت شهرک لاله در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


شهرک لاله (شهرک مسکونی) در محله باغ فیض تهران و بزرگراه ستاری، ذوالفقاری، هجرت، پیامبر مرکزی واقع شده است. این شهرک یکی از دو شهرک مسکونی در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ژوپیتر و کوروش مال و همچنین کافی نت سام نت، مسجد پیامبر اعظم (ص)، کلینیک دندانپزشکی خورشید، فروشگاه جانبو و فروشگاه کفش طبی دکتر ماخ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهرک به ایستگاه مترو شهید ستاری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر شهرک لاله


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، ذوالفقاری، هجرت، پیامبر مرکزی


سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده شهرک لاله واقع شده‌اند:

 • شهرک فرهنگیان
  (5.0)
  سعید فهیمی، فرهنگ یکم جنوبی، بین یاس سوم و یاس ششم
 • البرز شهرک ابریشم
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، مینا، میثم
 • شهرک مخابرات
  بزرگراه حکیم، پیامبر مرکزی، بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک لاله تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شهرک مسکونی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک لاله تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک لاله تهران ندارد.
  neshan logo