info
عکس آژانس سعید گیشا
category

آژانس سعید گیشا محله کوی نصر، تهران

تاکسی تلفنی

درباره‌ی آژانس سعید گیشا

آژانس سعید گیشا (تاکسی تلفنی) در محله کوی نصر تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از پنج تاکسی تلفنی در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین فست فود بولکی، بادکنک هلیومی نیوان هپی لند، بازار میوه و تره بار نصر، پت شاپ هانی و انتشارات ما وشما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو شهرک آزمایش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس سعید گیشا واقع شده‌اند:

 • آژانس نصر
  بزرگراه جلال آل احمد، ناظریان قمی، پانزدهم
 • تاکسی شهرآرا
  (5.0)
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، بین سی ام و بیست و ششم
 • تاکسی گیشا
  (2.0)
  بزرگراه شهید چمران، جلال آل احمد
 • آنی تاکسی
  (3.8)
  کوی نصر، بین نوزدهم و هفدهم
 • تاکسی بیسیم تهران
  (3.3)
  بزرگراه جلال آل احمد، ناظریان قمی، بین پارک و فاضل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط radmehr (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس سعید گیشا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس سعید گیشا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس سعید گیشا ندارد.
  neshan logo