info
عکس سوپر وصال
category

سوپر وصال محله سر دوراه، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر وصال

سوپر وصال (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین ساندویچ یاسین، تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد، کتابفروشی آگاه، نانوایی سنگکی شهید باهنر و بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر وصال واقع شده‌اند:

 • یزد مارکت
  بلوار مطهری، بین خراسانی و علائیان
 • هایپر مارکت
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 15 و شهید وطن خواه
 • Lian supermarket سوپر مارکت لیان
  باهنر، محمد جلال نور بالا، آذر یزدی 9، منجی 1
 • سوپر مارکت صاحب زمان
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب، نواب، بین طلاب و شهید هدایتی
 • تارا مارکت
  باهنر، بین باهنر 17 و 19
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هومن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر وصال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر وصال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر وصال ندارد.
  neshan logo