info
عکس ایستگاه پلیس دانش
category

ایستگاه پلیس دانش محله عنصری، مشهد

درباره‌ی ایستگاه پلیس دانش

ایستگاه پلیس دانش (کلانتری) در محله عنصری مشهد و خیابان امام رضا واقع شده است. این مرکز یکی از دو کلانتری در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع) و بازار جوادالائمه و همچنین چرم مشهد، هتل صدرا، زائر سرای میلاد، طباخی لاله و فست فود بیروت لبنان قرار گرفته است.
سایر کلانتری‌های که در محدوده ایستگاه پلیس دانش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه پلیس
  بلوار 17 شهریور جنوبی، شیخ طوسی، میرمرتضوی، بین میرمرتضوی 5 و 7
 • ایستگاه ۴ پلیس کلانتری شیرازی
  (4.0)
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 2 و 11
 • کلانتری امام رضا(ع)
  (5.0)
  امام رضا، میدان بیت المقدس (فلکه آب)
 • کلانتری ثامن
  (4.3)
  امام رضا، عیدگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دهقانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس دانش ندارد.
  neshan logo