info
عکس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده
category

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

سازمان مردم‌نهاد

درباره‌ی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده (سازمان مردم‌نهاد) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان پروین رمضانی (نهم) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران رندی، آجیل و خشکبار رویال، شمیران پرواز، ایران رنتر و پیتزا 72 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز و سازمان‌های مردم‌نهاد خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  yavar
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  سازمان نظام صنفی رایانه ای سرپرست بخش خصوصی حوزه اطلاعات و فناوری و ارتباطات کشور است. برخورد پرسنل محترمانه وپاسخگویی سریع.

 • avatar
  مظاهری
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  مکانی خوب رفتار پرسنل عالی و محترمانه پاسخگویی عالی ولی واش پارکینگی در نزدیکی سازمان داشتن


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی درخشنده (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده ندارد.
location استان تهران، تهران، عربعلی، پروین رمضانی (نهم)
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده

شنبه 08:00 تا 17:00
یک‌شنبه 08:00 تا 17:00
دوشنبه 08:00 تا 17:00
سه‌شنبه 08:00 تا 17:00
چهارشنبه 08:00 تا 17:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo