info
عکس آژانس هپکو
category

آژانس هپکو محله شهرک شهید بهشتی فاز دو، اراک

درباره‌ی آژانس هپکو

آژانس هپکو (تاکسی تلفنی) در محله شهرک شهید بهشتی فاز دو اراک و خیابان شهیدان رجایی - هپکو، شهرداری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین مسجد الزهرا (س)، تهیه غذای زودپز، پلیس + 10، داروخانه دامپزشکی دکتر پرچم دار و آب تصفیه شده گواراب قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس هپکو واقع شده‌اند:

 • آژانس میلان Milan Taxi Service
  (1.0)
  وحدت اسلامی، ولایت 12، ولایت 11
 • آژانس شبانه روزی راحیل
  (4.0)
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نواب صفوی، استقلال- بهزیستی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بامداد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 04 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس هپکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 04 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس هپکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس هپکو ندارد.
  neshan logo