info
عکس دانه سبز
category

دانه سبز محله داراباد، تهران

درباره‌ی دانه سبز

دانه سبز (فروشگاه) در محله داراباد تهران و بزرگراه ارتش، بلوار مژدی، هاشمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری و همچنین پارک ساحلی دارآباد، کتابخانه دارآباد، مجتمع پذیرایی تالار چشم انداز، کافه کتاب دنج و ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده دانه سبز واقع شده‌اند:

 • گالری سد
  بزرگراه ارتش، بلوار مژدی، بنفشه، بین شقایق و بهار
 • شیشه و آینه محسنی
  (5.0)
  پور ابتهاج، بین قیدی و میدان شهدای دارآباد
 • فروشگاه بست اسکیت
  (4.0)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین شهسواری کهنوجی و آبادان
 • سوپر صحرا
  (4.2)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی، رضوان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط soheil (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانه سبز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانه سبز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانه سبز ندارد.
  neshan logo