info
عکس بهینه کاوان کیفیت
category

بهینه کاوان کیفیت محله پونک، تهران

درباره‌ی بهینه کاوان کیفیت

بهینه کاوان کیفیت (شرکت خصوصی) در محله پونک تهران و خیابان شهید بهشتی واقع شده است. این شرکت یکی از 108 شرکت خصوصی در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین گل فروشی ترنج، بانک قرض الحسنه مهر ایران، نانوایی سنگک، مجموعه ورزشی گلزار و اگزوز سازی تکنو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شرکت یکی از شرکت‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد بهینه کاوان کیفیت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمدرضا سهرابی
  شنبه 09 اردیبهشت ماه 1402

  شرکت خوبی است


سایر شرکت‌های که در محدوده بهینه کاوان کیفیت واقع شده‌اند:

 • داروسازی دلتادارو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • شرکت پیشتازان فن‌آوری نوژان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، طباطبایی
 • شرکت مشکین حلقه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، باغچه پونک
 • شرکت آرنا مهرپل
  بزرگراه شهید همت، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین گلستان و طباطبایی
 • بازرگانی فناوران بسپار
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین مخبری و خوش طینت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mhmd (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بهینه کاوان کیفیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بهینه کاوان کیفیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بهینه کاوان کیفیت ندارد.
  neshan logo