info
عکس میوه فروشی
category

میوه فروشی محله داراباد، تهران

میوه و سبزی فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی میوه فروشی

میوه فروشی (میوه و سبزی فروشی) در محله داراباد تهران و میدان شهدای ارتش (اراج) واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش میوه و سبزی فروشی در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن) و برج اقدسیه و همچنین باشگاه تشریفات اقدسیه، فست فود هایدا، رستوران سنتی اراج، هایپر میوه و بانک حکمت ایرانیان شعبه اقدسیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده میوه فروشی واقع شده‌اند:

 • میوه فروشی گلزار
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، ولیعصر، بین بیست و دوم بهمن و لاله
 • سوپر میوه ولیعصر
  بزرگراه امام علی، ولیعصر
 • میوه فروشی علی دیدم
  جهانبخش نژاد، بدیعی، تقاطع موحد دانش (اقدسیه)
 • سوپر میوه باغ اراج
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، سعیدی، بین دوازده متری پرویز و بیست و دوم بهمن
 • میوه فروشی
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، گلچین شمالی، صدرنژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر خان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میوه فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میوه فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میوه فروشی ندارد.
  neshan logo