info
عکس پیک بادپا
category

پیک بادپا محله افسریه شمالی، تهران

مکان عمومی
4.0
8 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پیک بادپا

پیک بادپا در محله افسریه شمالی تهران و خیابان خسروی - سی یکم واقع شده است. این مکان یکی از دو مکان عمومی در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین پارکینگ عمومی افسریه، درمانگاه دندانپزشکی یاسین، پست بار و پیک موتوری، نمایندگی کد 406 مدیران خودرو همیار موتور و اره تیزکنی ونوس قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایرانپور (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیک بادپا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پیک بادپا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیک بادپا ندارد.
neshan logo