info
عکس خودرو بر 1
category

خودرو بر 1 تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
4.9
11 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خودرو بر 1

خودرو بر 1 (فروشگاه مرتبط با خودرو) در تهران و خیابان ورزش غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دانشگاه علامه طباطبائی و همچنین سینما المپیک (دهکده)، پیتزا هات، باشگاه ورزشی توحید، فیلی کافه و امداد خودرو تهران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مرتبط با خودروی خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افشار (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودرو بر 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خودرو بر 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودرو بر 1 ندارد.
neshan logo