info
عکس بازار خودرو نیک چهره
category

بازار خودرو نیک چهره محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

نمایشگاه اتومبیل
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار خودرو نیک چهره

بازار خودرو نیک چهره (نمایشگاه اتومبیل) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این مکان یکی از سه نمایشگاه اتومبیل در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین، پارک بوستان ورزش، تاسیسات دنا، خودپرداز بانک سپه - عقیق 1 و خدمات فنی اتومبیل عليزاده قرار گرفته است.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده بازار خودرو نیک چهره واقع شده‌اند:

 • اتوگالری ترنج
  بلوار شهید دشتی، بین صنعت و دشتی 86
 • اتو امپراطور
  بلوار شهید دشتی، بین صنعت و دشتی 86
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یحیی زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار خودرو نیک چهره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار خودرو نیک چهره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار خودرو نیک چهره ندارد.
  neshan logo