info
عکس میراب عطش
category

میراب عطش محله خانی آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی میراب عطش

میراب عطش (مرکز فرهنگی) در محله خانی آباد جنوبی تهران و خیابان خرازانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویتامینه آق بانو، مسجد حضرت زهرا (س)، دفتر رسمی ثبت ازدواج ۲۴ تهران، تعمیرات تلویزیون سید و سرای فرش ایران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز فرهنگی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد میراب عطش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کارآموز
    دوشنبه 04 اسفند ماه 1399

    عالی بود


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کارآموز (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میراب عطش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد میراب عطش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میراب عطش ندارد.
neshan logo