info
عکس بوستان خیام
category

بوستان خیام محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

پارک
4.0
2 رای

درباره‌ی بوستان خیام

بوستان خیام (پارک) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان پروفسور حسابی، زکریا رازی واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه برنج وحبوبات شهنواز و همچنین تشک تن آسای و کالای خواب، لوازم آرایشی تی تیل، سوپر مارکت پوریا، فروشگاه لباس زنانه خاتون و مدرسه راهنمایی پسرانه نورعلم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان خیام تهران

بوستان خیام تهران در شهر تهران محله شهرک دانشگاه تهران قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این پارک هستید، به استان تهران، تهران، پروفسور حسابی، زکریا رازی بروید. بوستان خیام تهران یکی از مکان‌های تفریحی پرطرفدار محله شهرک دانشگاه تهران شهر تهران است. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی در اطراف این پارک قرار دارند. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران را هم در محدوده بوستان خیام تهران پیدا کنید.

چطور به بوستان خیام تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس فاز سه در نزدیکی بوستان خیام تهران قرار دارد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. مثلاً از لوکیشن دقیق بوستان خیام تهران روی نقشه باخبر شوید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر دیگر کاربران را در مورد این پارک بخوانید.

تصاویر این پارک را در ادامه می‌بینید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان خیام تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان خیام واقع شده‌اند:

 • پارک نهال
  امام خمینی، دانشجو
 • پارک
  پروفسور حسابی، دانشجو
 • پارک پارسین
  (4.0)
  پروفسور حسابی، زکریا رازی
 • پاتوق شهرک دانشگاه
  (3.7)
  مطهری، علامه جعفری
 • بوستان ابن سینا
  (3.9)
  بزرگراه لشگری، شهرک دانشگاه، دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ جمعه 17 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان خیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 17 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان خیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان خیام ندارد.
  neshan logo