info
عکس کالای خواب رسالت
category

کالای خواب رسالت محله مدائن، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای خواب رسالت

کالای خواب رسالت (فروشگاه کالای خواب) در محله مدائن تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو کالای خواب در محله مدائن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره درخشان و پاساژ کیش و همچنین بیمارستان دامپزشکی درین، داروخانه شبانه روزی سرسبز، کارواش کلین، اقامتگاه و خوابگاه دخترانه مدائن و درین خودرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده کالای خواب رسالت واقع شده‌اند:

 • نساجی بروجرد
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، بین جانبازان و شصت و سوم
 • کالای خواب مرکزی
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، سجاد
 • تشک ادنیس، نمایندگی دردشت
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، بین ثابتی و عابدی
 • کالای خواب قائم
  (3.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، شصت و دوم
 • تشک دنیای خواب
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، شهید بختیاری، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، بین شصت و دوم و جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا میرزایی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای خواب رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای خواب رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای خواب رسالت ندارد.
  neshan logo