info
عکس کنگره 60، نمایندگی حسنانی
category

کنگره 60، نمایندگی حسنانی محله مطهری، تهران

درباره‌ی کنگره 60، نمایندگی حسنانی

کنگره 60، نمایندگی حسنانی (سازمان مردم‌نهاد) در محله مطهری تهران و خیابان رضایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین شورای حل اختلاف، چلوکبابی گل یاس، قنادی کامشاد، فروشگاه ولیعصر و داروخانه 17 شهریور قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز و سازمان‌های مردم‌نهاد خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد کنگره 60، نمایندگی حسنانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    شنبه 02 بهمن ماه 1400

    عالی


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کنگره 60، نمایندگی حسنانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کنگره 60، نمایندگی حسنانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کنگره 60، نمایندگی حسنانی ندارد.
neshan logo