info
عکس هایمارت - فروشگاه فروشگاه ایمانی
category

هایمارت - فروشگاه فروشگاه ایمانی (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایمارت - فروشگاه فروشگاه ایمانی

هایمارت - فروشگاه فروشگاه ایمانی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان صبوری واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نیکروز و همچنین خدمات کامپیوتری موتا، تیپاکس (نمایندگی افسریه)، فست فود پاپینوس، کشک یاس و نانوایی بربری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایمارت - فروشگاه فروشگاه ایمانی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  محمدی، دستغیب سوم
 • هایمارت - فروشگاه سوپر شوینده خانواده
  بزرگراه بسیج، غفاری، 15 متری یکم (علیرضایی)
 • سوپر مارکت حججی
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کاظمی
 • سوپرمارکت سبحان
  خاوران، بهشتی، بین هفدهم و نوزدهم
 • هایمارت - فروشگاه قائم
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایمارت - فروشگاه فروشگاه ایمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایمارت - فروشگاه فروشگاه ایمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایمارت - فروشگاه فروشگاه ایمانی ندارد.
  neshan logo