عکس مدرسه مفید
category

مدرسه مفید (محله حسینی، تهران)

موسسه آموزشی
4.0
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، معلم، بین شهيد امیدواری و مدرسه

موقعیت مدرسه مفید در محله حسینی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مدرسه مفید (موسسه آموزشی) در محله حسینی تهران و خیابان معلم واقع شده است. این موسسه یکی از هفت موسسه آموزشی در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی میکی، دریاچه پارک قائم(عج) و مجتمع آفتاب و همچنین پمپ گاز CNG معلم، رستوران معلم، آمفی تئاتر پارک قائم، لبنیات سنتی دهنوی و هنرستان فنی و حرفه ای نمونه دولتی دخترانه حضرت مریم قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، معلم، بین شهيد امیدواری و مدرسه


سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه مفید واقع شده‌اند:

 • مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 4 شهید بهرامی
  (1.8)
  معلم، بین کرمانی و تختی
 • مجتمع آموزشی غیردولتی مکتب الصادق (ع)
  (4.0)
  بهار، فاخری، مرادی، بین نوروزی و ریحان
 • مدرسه مالک اشتر
  (4.0)
  شهیدان طارمی، امام زمان، طالقانی
 • مدرسه شاهد حضرت خدیجه
  (5.0)
  معلم، مدرسه
 • پژوهش سرای دانش آموزی رشد
  (5.0)
  مدائن، شهيد امیدواری، بوستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کریم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه مفید تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه مفید تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه مفید تهران ندارد.