info
عکس کلانتری ۲۵ رهنان
category

کلانتری ۲۵ رهنان محله ماشاده، اصفهان

کلانتری
4.0
2 رای

درباره‌ی کلانتری ۲۵ رهنان

کلانتری ۲۵ رهنان (کلانتری) در محله ماشاده اصفهان و خیابان شهدا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پولک و نبات سجادی و همچنین گلزار شهدای رهنان اصفهان، رستوران گلزار، امام زاده میر شرف الدین محمد، پرده سرای گل نرگس و فست فود سپاهان قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلانتری ۲۵ رهنان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلانتری ۲۵ رهنان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلانتری ۲۵ رهنان ندارد.
neshan logo