info
عکس اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد
category

اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد محله چاه قبله، یزد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد

اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله چاه قبله یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله چاه قبله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین مرکز جراحی دکتر موسوی بیوکی (ابن سینا)، کالای پزشکی جابرابن حیان، فست فود الی فود، abadis tile کاشی ابادیس و فروشگاه لاستیک حبیب الله خوانین زاده قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  .
  پنجشنبه 26 تیر ماه 1399

  پاساژ حجت


سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد واقع شده‌اند:

 • اداره اماکن یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره آگاهی یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره تشخیص هویت
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • مرکز مخابرات شهید صدوقی
  شهید صدوقی جنوبی، نوزدهم
 • حراست کل استان یزد
  شهید صدوقی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هومن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد ندارد.
  neshan logo