info
عکس اداره اماکن یزد
category

اداره اماکن یزد محله پل نواب، یزد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره اماکن یزد

اداره اماکن یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله پل نواب یزد و خیابان پل نواب واقع شده است. این اداره یکی از چهار اداره و سازمان دولتی در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین بوستان باغ ملی، آژانس مسافرتی رادینا، داروخانه شبانه روزی دکتر میرشمسی، ساندویچ آقا و فروشگاه اعرابی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره اماکن یزد واقع شده‌اند:

 • موزه علوم یزد
  شهید رجایی، بین بی سیم و رجایی 6
 • مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی
  فرخی، فاضلی
 • کانون بازنشستگان کشوری استان یزد
  طالقانی، زمانی، بین بهشتی 10 و وامق
 • کارگزاری ارمغان
  فرخی، اورژانس کلانتری، شهید نادر کتیرایی
 • حراست کل استان یزد
  شهید صدوقی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طزرجانی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره اماکن یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره اماکن یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره اماکن یزد ندارد.
  neshan logo