info
عکس مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی
category

مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی محله حنا، یزد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی

مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی (اداره و سازمان دولتی) در محله حنا یزد و خیابان فاضلی واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید رهنمون (فرخی)، آب انبار شش بادگیری و پاساژ کویتی ها و همچنین میدان شهید بهشتی، پاساژ مروارید، فروشگاه رفاه، بازار روز (فرخی) و بهارستان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی واقع شده‌اند:

 • اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد
  منتظر قائم، نصیری، بین 17 شهریور و گلشن
 • اداره آگاهی یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره تشخیص هویت
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • اداره اماکن یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • خبرگزاری جمهوری اسلامی استان یزد
  طالقانی، سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ahmadali (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدیریت درمان و اسنادپزشکی تامین اجتماعی ندارد.
  neshan logo