info
عکس پیمان الکتریک
category

پیمان الکتریک محله فردوسی، تهران

درباره‌ی پیمان الکتریک

پیمان الکتریک (فروشگاه) در محله فردوسی تهران واقع شده است. این فروشگاه یکی از 507 فروشگاه در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، موزه عبرت و پاساژ موسویان و همچنین موزه ملی ایران باستان، های ابزار، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، عمارت قزاقخانه و گالری هنری ترمه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده پیمان الکتریک واقع شده‌اند:

 • بازرگانی افسانه هفت دریا
  خیام، 15 خرداد
 • فروشگاه شهریاری هیوندای نیسان
  امیرکبیر، بین ملت و بهناز
 • فروشگاه تسمه شایگان
  سعدی جنوبی، اکباتان، بانک صادرات
 • قفل و دستگیره کلون
  امام خمینی، شیخ هادی، بین بهرامی و آدامیان
 • واشر و فنرسازی اتحاد
  امیرکبیر، بین ملت و بهناز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بوستانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیمان الکتریک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیمان الکتریک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیمان الکتریک ندارد.
  neshan logo