info
عکس طاقه پیچی بزرگ علیپور
category

طاقه پیچی بزرگ علیپور محله آیت الله خامنه ای، مشهد

درباره‌ی طاقه پیچی بزرگ علیپور

طاقه پیچی بزرگ علیپور (پارچه فروشی) در محله آیت الله خامنه ای مشهد و خیابان شهید اندرزگو، اندرزگو 18، آخوند خراسانی 8 واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج پارچه فروشی در محله آیت الله خامنه ای مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مردم شناسی مشهد (حمام مهدی قلی بیک) و پاساژ فردوسی و همچنین هتل نور، زعفران توکلی، مجتمع آموزشی رفاهی جنت، پارکینگ طبقاتی عمومی خسروی و رستوران ملک قرار گرفته است.
سایر پارچه فروشی‌های که در محدوده طاقه پیچی بزرگ علیپور واقع شده‌اند:

 • قماش محمد جلائیان
  امام رضا، بین مصباح یزدی و امام رضا 15
 • حجاب بنی فاطمی
  امام رضا، شیخ طوسی، بازار رضا، بین شیخ طوسی 7 و 9
 • پارچه سرای ادریس
  امام رضا، عیدگاه، طاووسی، بین عیدگاه 2 و محمدیه
 • نساجی آرین بافت
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 7، بین سجادی 1 و 3
 • پارچه فروشی سعدی
  سعدی، سعدی 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی طاقه پیچی بزرگ علیپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد طاقه پیچی بزرگ علیپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه طاقه پیچی بزرگ علیپور ندارد.
  neshan logo