info
عکس اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ
category

اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ محله دریا، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله دریا تهران و پاک نژاد، بلوار دریا واقع شده است. این مکان یکی از پنج تفریح و سرگرمی در محله دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع ارغوان و همچنین آژانس مسافرتی قصران گشت، اژدر زاپاتا، دیزلی برگر، سالن آرایش و زیبایی هما و کلینیک دامپزشکی درسا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ واقع شده‌اند:

 • گيم سنتر نوا (مجتمع آرن)
  فرحزادی، حافظی، بین پرتو و باران
 • اتاق فرار تناقض
  پاک نژاد، نامی
 • آکادمی فوتبال آینده سازان
  سعادت آباد، بیست و سوم شرقی، بین قاسم زاده و شادی
 • گیم نت cr7
  بلوار دادمان، گلستان، غروی
 • موسسه ورزشی شاهین پیام سلامت
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، مطهری، نیلگون، بوستان هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kh (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ ندارد.
  neshan logo