info
عکس رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی
category

رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی محله 17 شهریور، تبریز

مرکز تصویربرداری پزشکی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی

رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله 17 شهریور تبریز و خیابان ١٧ شهریور جدید واقع شده است. این مرکز یکی از چهارده مرکز تصویربرداری پزشکی در محله 17 شهریور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود و خانه استاد شهریار و همچنین سونوگرافی دکتر پروا مخلق ثانی، مسجد حاجی غفار، داروخانه دکتر فیض اللهی، دکتر بهرام منصوری اصل (پوست مو زیبایی) و ساختمان نور قرار گرفته است.
سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی واقع شده‌اند:

 • رادیولوژی دکتر گرجانی
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، بین کوچه شرکت و آقا علی
 • رادیولوژی کسری
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، بین کوچه شرکت و ارک
 • فوتوگرافی نیشا (واحد اسکن و طراحی سه‌بعدی)
  طالقانی شمالی، بین اتحاد و عزب دفتریلر دوم
 • سونوگرافی ماورا
  ارتش جنوبی، نرسیده به سنگ تراشان اول
 • ردایولوژی سونو گرافی گرانمایگان
  ارتش جنوبی، 17 شهریور جدید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فتحی ندارد.
  neshan logo