عکس دفتر نمایندگی شرکت نفت
category

دفتر نمایندگی شرکت نفت (محله تهرانپارس غربی، تهران)

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی

موقعیت دفتر نمایندگی شرکت نفت در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دفتر نمایندگی شرکت نفت (اداره و سازمان دولتی) در محله تهرانپارس غربی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مجتمع تجاری تندیس و همچنین دبستان پسرانه غیردولتی پیشرو، اداره راهنمایی رانندگی منطقه 8، کافه هدون، بانک پارسیان و ایستگاه مترو شهيد باقری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهيد باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی


سایر مراکز دولتی که در محدوده دفتر نمایندگی شرکت نفت واقع شده‌اند:

 • سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران
  (4.0)
  دماوند
 • دفتر پیشخوان دولت تهرانپارس
  (4.4)
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • منطقه برق تهرانپارس
  (2.9)
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین باغدار نیا و گلشنی 117
 • شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران)
  (3.5)
  بلوار خوشوقت، 154 شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب الله ناطقیان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر نمایندگی شرکت نفت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر نمایندگی شرکت نفت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر نمایندگی شرکت نفت تهران ندارد.