info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو محله دردشت، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو

ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو (ایستگاه اتوبوس) در محله دردشت تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین نمایندگی لاستیک سامان بارز (تایرستان)، پارک احدزاده، بازار روز ترنج، شرکت صدای آب دریا و پیشتازان کامپیوتر ایران - واحد مرکز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو تهران

ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دردشت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت است. آژانس ماهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده مترو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاور
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین جانبازان و اکبری
 • ایستگاه اتوبوس دوازده متری
  مظفری نیا، بین علی غنی و صمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده مترو ندارد.
  neshan logo