info
عکس موزه دفاع مقدس
category

موزه دفاع مقدس محله شهرک امیرکبیر، اراک

درباره‌ی موزه دفاع مقدس

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

موزه دفاع مقدس (موزه) در محله شهرک امیرکبیر اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس استان مرکزی و همچنین دفتر رسمی ازدواج 99 اراک، فروشگاه مواد غذایی پیوند، تالار مرکزی اراک، باشگاه های رزمی شهرداری اراک و مزار شهدای گمنام قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farzin (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه دفاع مقدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موزه دفاع مقدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه دفاع مقدس ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار قائم مقام فراهانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo