عکس خیابان مسیل باختر تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران گلشن دوست، بین نوروزی فرد و قاری
category

خیابان مسیل باختر تهران

خیابانی در تهران

خیابان مسیل باختر در منطقه 8 تهران واقع شده‌است و از محله‌های زرکش، فدک، کرمان، تسلیحات، لشگر شرقی و مجیدیه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های استاد حسن بنا شمالی، بزرگراه شهید صیاد شیرازی و مدنی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان مسیل باختر می‌توان به مدرسه فوتبال آندرانیک تیموریان، اداره آب و فاضلاب منطقه 2 تهران و اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان مسیل باختر 16 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان مسیل باختر تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان مسیل باختر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان مسیل باختر را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان مسیل باختر تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...