عکس خیابان کنارگذر یادگار امام تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران یادگار امام
category

خیابان کنارگذر یادگار امام تهران

خیابانی در تهران

خیابان کنارگذر یادگار امام در منطقه 9 تهران واقع شده‌است و از محله‌های دستغیب، هاشمی، زنجان جنوبی و دکتر هوشیار عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان امام خمینی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان کنارگذر یادگار امام می‌توان به بیمارستان روانپزشکی میمنت و ساختمان شماره 2 اماکن ورزشی شهرداری اشاره کرد. در اطراف خیابان کنارگذر یادگار امام 16 ایستگاه اتوبوس و 1 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان کنارگذر یادگار امام تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان کنارگذر یادگار امام نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان کنارگذر یادگار امام را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان کنارگذر یادگار امام تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...