عکس خیابان وحدت اسلامی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران وحدت اسلامی، بین آقا محمدی و کرمانی
category

خیابان وحدت اسلامی تهران

خیابانی در تهران

خیابان وحدت اسلامی در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های تختی - خانی آباد، سنگلج، امیریه، منیریه، فروزش - امیر بهادر، آگاهی، راه آهن و جوادیه (زمانی) عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان شوش قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان وحدت اسلامی می‌توان به پلیس آگاهی نیروی انتظامی، مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران و اداره کل ارزشیابی و کارگزینی مدیران شهرداری اشاره کرد. در اطراف خیابان وحدت اسلامی 11 ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان وحدت اسلامی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان وحدت اسلامی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان وحدت اسلامی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان وحدت اسلامی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...