عکس خیابان آیینه وند تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران شیخ بهائی، آیینه وند
category

خیابان آیینه وند تهران

خیابانی در تهران

خیابان آیینه وند در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های یوسف آباد، شهرک والفجر و شیراز عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های پل شهید عباسپور، پل توانیر و عباس پور قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان آیینه وند می‌توان به انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی، صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) اشاره کرد. در اطراف خیابان آیینه وند 16 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان آیینه وند تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان آیینه وند نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان آیینه وند را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان آیینه وند تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...