info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
category

ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی محله نظامی گنجوی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی

ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی (ایستگاه اتوبوس) در محله نظامی گنجوی تهران و خیابان آیینه وند واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله نظامی گنجوی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین مجتمع مسکونی آ .اس .پ، کافه گراف، رستوران فرسکو، فست فود فریکادل و هاکوپیان جوانان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی تهران

ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نظامی گنجوی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شیخ بهائی، آیینه وند، نرسیده به شیراز بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس تهران ونک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ بهایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران
  بزرگراه کردستان، چهل و سوم، جهان آرا، بین 43/1 و 42/1
 • ایستگاه اتوبوس پل کردستان
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی ندارد.
  neshan logo