عکس خیابان آیت الله بهجت مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد آیت الله بهجت، بین بهجت 10 و 12
category

خیابان آیت الله بهجت مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان آیت الله بهجت در منطقه 3 مشهد واقع شده‌است و از محله‌های دریادل، شهید هاشمی نژاد، سراب، بالا خیابان و چهارباغ عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان تقاطع شهید گمنام قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان آیت الله بهجت می‌توان به زایشگاه و بیمارستان ام البنین، اداره آموزش و پرورش ناحیه 1 و اداره کل بهزیستی خراسان رضوی اشاره کرد. در اطراف خیابان آیت الله بهجت 10 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان آیت الله بهجت مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان آیت الله بهجت نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان آیت الله بهجت را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان آیت الله بهجت مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...