info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه محله شهید هاشمی نژاد، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه

ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هاشمی نژاد مشهد و خیابان آیت الله بهجت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهید هاشمی نژاد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زایشگاه و بیمارستان ام البنین و همچنین اداره آموزش و پرورش ناحیه 1، هتل تابران مشهد، دبیرستان نمونه دولتی حضرت محمد (ص) مصلی‌نژاد، دفتر آیت الله سیستانی و اکو شهریار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه مشهد است که در محله شهید هاشمی نژاد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله بهجت می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو راه آهن قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس همافر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه زرینه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 6
  بلوار شهید کامیاب، بعد از زیرگذر شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد
  شهید هاشمی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه زرینه ندارد.
  neshan logo