info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره بیمه
category

ایستگاه اتوبوس اداره بیمه محله شهید هاشمی نژاد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره بیمه

ایستگاه اتوبوس اداره بیمه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هاشمی نژاد مشهد و خیابان شهید هاشمی نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید هاشمی نژاد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نادری و پاساژ گنجینه کتاب و همچنین فروشگاه افق کوروش، تالار فرید-خیریه مرتضوی، دبیرستان نمونه دولتی مهشید مصلی نژاد، مسجد الهادی و لبنیات موسوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره بیمه مشهد

در شهر مشهد، محله شهید هاشمی نژاد ، ایستگاه اتوبوس اداره بیمه مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد 6 و 7 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اداره بیمه مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهدا در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس خان منش واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اداره بیمه مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره بیمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیرازی 2
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 31
  آیت الله عبادی، بین عبادی 29 و 31
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  ایت الله خزعلی، بین مخابرات و آیت الله بهجت
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  توحید، بین توحید 4 و میدان شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره بیمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره بیمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره بیمه ندارد.
  neshan logo