info
عکس فلافل فیدوس آبادان
category

فلافل فیدوس آبادان محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی فلافل فیدوس آبادان

فلافل فیدوس آبادان (فست فود) در محله آزاد شهر یزد و بلوار واعظ واقع شده است. این مکان یکی از بیست و چهار فست فود در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر ملت (شعبه آزادشهر) و همچنین مسجد بتول، کافه بستنی دنج، بانک ملی (شعبه آزادشهر)، پوشاک سهرابی و ویدئو کلوپ لبخند قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود فلافل فیدوس آبادان یزد

فست فود فلافل فیدوس آبادان یزد در محله آزاد شهر شهر یزد، قرار دارد.

یکی از مکان‌های پرطرفدار در محله آزاد شهر، فست فود فلافل فیدوس آبادان یزد است. ساندویچ شطرنج، پیتزا بدو بدو، داغ پیچ، پیتزا لاله و اغذیه سرای خلیج فارس، غذاخوری‌های معروف دیگری هستند که در اطراف این فست فود قرار دارند. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله آزاد شهر در نزدیکی فست فود فلافل فیدوس آبادان یزد، کافه پلاتو، کافه نئون و کافی شاپ لاوندر هستند.

چطور به فست فود فلافل فیدوس آبادان یزد برویم؟

برای رفتن به فست فود فلافل فیدوس آبادان یزد راه‌های مختلفی دارید. استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، راهی راحت و بی‌دردسر برای رفتن به این فست فود است. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر را برای رسیدن به فست فود فلافل فیدوس آبادان یزد به شما نشان می‌دهد. اگر با وسایل حمل و نقل همگانی می‌خواهید به این مکان بروید یا قصد استفاده از خودرو، موتور یا دوچرخه دارید، اپلیکیشن مسیریاب نشان، راه را به شما نشان می‌دهد. همچنین اپلیکیشن مسیریاب نشان، نظرات کاربران درباره این مکان را در اختیار شما قرار می‌دهد و از طریق "قابلیت کنکاش" شما را از دسترسی‌های دیگری که در اطراف این فست فود هستند، آگاه می‌کند.


آدرس دقیق فست فود فست فود فلافل فیدوس آبادان یزد‌‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس را در ادامه می‌بینید. یادتان باشد اگر سری به این فست فود زدید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده فلافل فیدوس آبادان واقع شده‌اند:

 • ساندویچ شطرنج
  شهید دهقان، آزادی، بین بن بست حسینی و حضرت بتول 22
 • پیتزا بدو بدو
  بلوار آزادشهر، بین سیدالشهدا و امیرکبیر
 • داغ پیچ
  بلوار واعظ، آزادی، بن بست آزادی
 • پیتزا لاله
  آزادگان، بلوار آزادشهر
 • اغذیه سرای خلیج فارس
  بلوار آزادشهر، قائم مقام فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فلافل فیدوس آبادان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فلافل فیدوس آبادان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فلافل فیدوس آبادان ندارد.
  neshan logo