info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صبوری
category

ایستگاه اتوبوس شهید صبوری محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صبوری

ایستگاه اتوبوس شهید صبوری (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و بلوار آیت الله مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه گاز CNG مدرس، رستوران فرد اذربایجان، سالن ورزشی مدرس ، فرش و موکت مدرس و خشکشویی چروک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صبوری یزد

در شهر یزد، محله مهدی آباد ، ایستگاه اتوبوس شهید صبوری یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله مدرس، بین صحرا و باب الحوائج واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید صبوری یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید صبوری یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صبوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی آباد
  صحرا، بین صحرا 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، یاسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صبوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صبوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صبوری ندارد.
  neshan logo