info
عکس اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی
category

اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی محله بازار، تبریز

درباره‌ی اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی

اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی (بانک) در محله بازار تبریز و بلوار شهدا، میدان شهدا واقع شده است. این مکان یکی از چهل و نه بانک در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه حریری (موزه هنر و مکتب تبریز) و بازار بزرگ تبریز و همچنین بازار کفش، غذاخوری ایمانی، بازار کفاشان، اداره کل امور مالیاتی و پارکنیگ سبلان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی تبریز

در شهر تبریز، محله بازار، بانک اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی تبریز قرار دارد. یکی از بانک‌های محله بازار که مشتریان زیادی دارد، بانک اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی تبریز است. بانک‌های بانک سپه شعبه شهید باکری و بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی تبریز برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. یکی از امتیازات این بانک نزدیکی آن به ایستگاه مترو میدان ساعت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی تبریز ایستگاه اتوبوس ششگلان چایکنار می‌باشد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی تبریز را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.
نظرات کاربران در مورد اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کریم زاده
  شنبه 15 خرداد ماه 1400

  بانکی هستش که من اصلا ازش راضی نبودم خدماتشون خوب نیست و زمان انتظار هم طولانی هستش و خیلی شلوغ هستش


سایر بانک‌های که در محدوده اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی واقع شده‌اند:

 • بانک سپه شعبه شهید باکری
  امام خمینی، بین سیدزاده و ده متری خزر
 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار شهدا، میدان شهدا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی

  شنبه 07:30 تا 16:00
  یک‌شنبه 07:30 تا 16:00
  دوشنبه 07:30 تا 16:00
  سه‌شنبه 07:30 تا 16:00
  چهارشنبه 07:30 تا 16:00
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo