info
عکس بورس لوازم جانبی ادیکا
category

بورس لوازم جانبی ادیکا محله کارتن سازی، یزد

درباره‌ی بورس لوازم جانبی ادیکا

بورس لوازم جانبی ادیکا (فروشگاه) در محله کارتن سازی یزد و خیابان بن‌بست شرافت 1 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه در محله کارتن سازی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع زنجیره ای خلیج فارس و همچنین اسباب بازی شازده کوچولو، سمساری سید، فرش مزیدی، فست فود فیدوس آبادان و فروشگاه میثاق (حفیظی) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بورس لوازم جانبی ادیکا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افلاطونیان
  شهید دهقان، بین وحدت و آزادی
 • فروشگاه اپال
  آزادگان، 24 آزادگان
 • فروشگاه فلاحی
  آزادگان، 24 آزادگان
 • فروشگاه ايزي پاريس
  آزادگان، بین 24 آزادگان و بیست و دوم
 • نیرو موتور
  آزادگان، بین بلوار آزادشهر و 18 آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ۰۹۹۲۹۴۲۴۸۵۵ (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بورس لوازم جانبی ادیکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بورس لوازم جانبی ادیکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بورس لوازم جانبی ادیکا ندارد.
  neshan logo