info
عکس مجتمع زنجیره ای خلیج فارس
category

مجتمع زنجیره ای خلیج فارس محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی مجتمع زنجیره ای خلیج فارس

مجتمع زنجیره ای خلیج فارس (بازار و مرکز خرید) در محله آزاد شهر یزد و خیابان ۲۲ آزادگان واقع شده است. این مجتمع یکی از شش بازار و مرکز خرید در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین فروشگاه هاشمی نسب، شهربازی طلایی یزد، خودپرداز بانک سپه، فروشگاه دی نویز و فروشگاه زنجیره ای خلیج فارس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مجتمع زنجیره ای خلیج فارس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Abolfazl
  دوشنبه 27 دی ماه 1400

  مغازه هایش کمه


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع زنجیره ای خلیج فارس واقع شده‌اند:

 • هایپر ملت (شعبه آزادشهر)
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 2 و میدان امیرکبیر
 • شهر آی تی
  (5.0)
  بلوار آزادشهر، 64
 • مرکز خرید بزرگ شهر
  (4.0)
  بلوار آزادشهر، بین بن بست 60 و 62
 • مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس
  (4.2)
  آزادگان، 24 آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط barati$ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع زنجیره ای خلیج فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع زنجیره ای خلیج فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع زنجیره ای خلیج فارس ندارد.
  neshan logo