info
عکس فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت
category

فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت محله ایرانشهر، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت

فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ایرانشهر تهران و خیابان اراک واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه شهدا و مجتمع تجاری ایرانشهر و همچنین هتل اطلس، شرکت بیمه آسیا، رستوران هتل مهرگان، کافه بلین و مطب دکتر سید موید علویان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت واقع شده‌اند:

 • سیستم صوتی تصویری خودرو (دزدگیر ، رادیو پخش)
  میرزای شیرازی، بین سوم و اعرابی
 • فروشگاه موتور سیکلت بنلی benelli
  قرنی، شهید محمدی، بین افشار و کامل
 • تیونینگ آذرخش
  کریمخان زند، خردمند جنوبی، بهشهر، بین عاصم ترابی و فریدون شهر
 • فروشگاه کاریونیک
  قرنی، شاداب غربی، مهر
 • باتری صداقت
  (5.0)
  حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت ندارد.
  neshan logo