info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی

ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و خیابان مهستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن و مرکز خرید مهستان و همچنین کافه سنسو، بازار میوه و تره بار مهستان، مجتمع مسکونی سینا، الکترو مهستان و فروشگاه دکوراسیون آپ دیزاین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی تهران

ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک غرب پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ایران زمین، مهستان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوردین
  بلوار شریفی، دریا، بین رامشه و سعادت آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی ندارد.
  neshan logo