info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان

ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و بلوار واعظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه گردشگری میلاد نور یزد، کتابخانه آذر یزدی، رستوران خودمونی، هتل نور و پیتزا خاص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان یزد

ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله آزاد شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار واعظ، بین بهارستان و ارشاد قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی علی محمد قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید نامدار
  شهید دهقان، ابوریحان بیرونی، فردوسی، بین فردوسی 11 و فروسی 13
 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  بلوار واعظ، بین جمهوری اسلامی و میدان حر
 • ایستگاه اتوبوس سجاد
  بلوار گلستان غربی، هادی، قائم، بین قائم 16 و 18
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ستاره
  بلوار گلستان شرقی، بین گلستان 3 و شهید محمد آهنگری
 • ایستگاه اتوبوس مطهر
  شهید دهقان، موسی بن جعفر، فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان ندارد.
  neshan logo